بهترین کارهایی که باید در لندن انجام دهید

0 دقیقه زمان خواندن
بهترین کارهایی که باید در لندن انجام دهید

بهترین کارهایی که باید در لندن انجام دهید


ایران رزرو شما را با بهترین کارهایی که باید در لندن انجام دهید، آشنا می‌کند.
به‌گفته‌ی ساموئل جانسون: «هنگامی که یک مرد از لندن خسته شده است، او از زندگی خسته است.» درواقع جانسون حقیقت را بیان کرده است. اگر شما به‌دنبال سفری هستید که در آن تجربیاتی همچون دیدن فیلم‌های موزیکال پایان غرب، اتوبوس دوطبقه، میخانه‌های شرلوک هلمز یا ناهار در کیت میدلتون را کسب کنید، پایتخت بریتانیا را انتخاب کنید تا به همه‌ی چیزهایی که در این سفر می‌خواهید، برسید.

آنچه شما در لندن خواهید دید به شرح زیر است:

 1. استودیو برادران وارنر
  شما نمی‌توانید به لندن بروید و از استودیو برادران وارنر دیدن نکنید. این مکان که شامل صحنه‌های دیده‌شده در فیلم مشهور هری پاتر است، هرروزه بازدید‌کننده‌های فراوانی را به‌خود اختصاص داده است. همچنین در این مکان شما قادر خواهید بود از فروشگاه دایانون کوئلی و باتربر و صحبت‌های گوییدیچ لذت ببرید.
 2. . استون هنج

  استون‌ هنج از دو دایره‌سنگی متحد‌المرکز تشکیل شده است که به‌عنوان معبدی برای ستایش‌کردن به‌کار می‌رفته است. در این مسیر ۹۰دقیقه‌ای رسیدن به استون هنج، شما می‌توانید از حمام ویندسور هم دیدن کنید.

 3.  برج شارد

  می‌توانید در یک روز بارانی در لندن به بازدید از موزه‌ مادام توسو بپردازید. «موزه ‌مادام توسو» لندن یکی از دیدنی‌های مهم و جذاب این شهر است. تندیس‌های مومی از افراد مشهور چنان به واقعیت شبیه‌اند که حیرت بازدیدکنندگان را برمی‌انگیزند.

 4. موزه‌ مادام توسو

  می‌توانید در یک روز بارانی در لندن به بازدید از موزه‌ مادام توسو بپردازید. «موزه ‌مادام توسو» لندن یکی از دیدنی‌های مهم و جذاب این شهر است. تندیس‌های مومی از افراد مشهور چنان به واقعیت شبیه‌اند که حیرت بازدیدکنندگان را برمی‌انگیزند.

 5. برج لندن

  برای سرگرمی یک‌روزه‌ی خود در لندن، با انتخاب برج لندن که قلعه‌ای تاریخی در مرکز این شهر است و در قسمت شمالی رودخانه‌ی تامز واقع شده ‌است، شما می‌توانید جواهرات متعلق به خاندان سلطنتی بریتانیا را که در این برج، در معرض دید عموم قرار دارد، تماشا کنید
 6. چرخ و فلک یا چشم لندن

  چشم لندن بلندترین چرخ و فلک اروپا با ارتفاع ۱۳۵ متر است که یکی از جاذبه‌های توریستی لندن محسوب می‌شود. این چرخ و فلک در ساحل شرقی رودخانه‌ی تایمز و تقریباً روبه‌روی ساختمان پارلمان بریتانیا واقع شده‌ است. افرادی که برای گردش و تفریح به لندن می‌روند، باید دست‌کم یک‌بار از چشم لندن بازدید‌ کنند. این چرخ و فلک چهارمین سازه‌ی بلند لندن به‌شمار می‌رود. شما می‌توانید کاخ باکینگهام و هاید پارک و جاذبه‌های دیگر را از نمای ۳۶۰درجه در چشم لندن مشاهده کنید.

 7.  بانک جنوبی لندن

  این بانک در منطقه‌ی سرگرمی و تجاری مرکز لندن، در کنار رودخانه‌ی تامز در مقابل شهر وست مینستر است. در این منطقه می‌توانید به پیاده‌روی و بازدید از مدرسه‌های مدرن و مدرسه‌ی تیت بپردازدید و برای صرف ناهار به‌ بازارهای این مکان مراجعه کنید.

 8. رودخانه‌ی تایمز

  رودخانه‌ی تایمز از مرکز شهر لندن عبور می‌کند. بازدیدکنندگان می‌توانند برای سرگرمی خود از قایق‌های واقع در این رودخانه استفاده کنند و از چشم‌اندازهای اطراف این رودخانه لذت کافی را ببرند.

 9. ورزشگاه ومبلی

  این ورزشگاه در سال ۲۰۰۷ افتتاح شد. بیشتر کنسرت‌ها و رویدادهای ورزشی در این ورزشگاه برگزار می‌شود.

 10. باغ وحش لندن

  در این سفر شما می‌توانید ساعاتی را به بازدید از باغ وحش لندن اختصاص دهید. در این باغ وحش شما طریقه‌ی غذاخوردن حیوانات را می‌بینید، به بازدید از محوطه‌ی پروانه‌ها می‌پردازدید و همچنین با نحوه‌ی حفاظت و نگهداری آن‌ها آشنا می‌شوید.

  برنامه ریزی سفر به لندن    

  ۱. بهتراست سفر به لندن چندروزه باشد؟

  اگر برای اولین‌بار است که به لندن سفر می‌کنید، باید حداقل چهار روز کامل در آنجا باشید تا بتوانید تمام مناظر کلاسیک مانند کاخ باکینگهام را ببینید. اما اگر برای چندمین‌بار است که به لندن سفر می‌کنید باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید؛ چون این کشور دارای جذابیت‌های متنوعی است که در هر سفر می‌توانید بخشی از آن‌ها را ببینید. قبل از اینکه بروید، تصمیم بگیرید که در کدام یک از تورها باشید یا در کدام گروه‌های سفری مسافرت کنید.

  ۲. گشت و گذار در لند

  حمل‌و‌نقل عمدتاً در لندن گران است و مردم محلی بیشتر از اتوبوس و پیاده‌روی برای رسیدن به مقاصد خود استفاده می‌کنند. شما هم می‌توانید در این سفر از تجربیات مردم بومی استفاده کنید و بدون سوارشدن به تاکسی به گشت وگذار بپردازدید. نقشه‌ی اتوبوسی برای خود تهیه کنید که قابل اعتماد و ارزان است. عواملی در این میان وجود دارد که باعث سفرهای مجدد شما به لندن خواهد شد.

  ۳. محل اقامت شما کجا باشد؟

  بهترین مکان برای اقامت می‌تواند مرکز شهر باشد که به محل‌های گشت وگذار، رستوران، مغازه‌ها و تمامی امکانات نزدیک است.

   

  ۴. بهترین زمان برای بازدید

  لندن کشوری است که همیشه بارانی است، حتی در تابستان هم باید همیشه یک چتر یا ژاکت به همراه خود داشته باشید. بهترین زمان برای بازدید از این کشور روزهایی است که در آن رویدادهایی همچون مسابقات قایق‌رانی یا جشن‌های باشکوه کریسمس برگزار می‌شود.

   

  زبان این کشور: انگلیسی

  واحد پول: پوند انگلیس

  کدکشور: 44+

  منطقه زمانی: (+00:00) UTC

  بهترین زمان بازدید: آب و هوای مهیج با احتمال بارندگی، ویژگی جدایی‌ناپذیر این کشور در طول سال است. ولی در بهار، پارک‌ها سبز و دارای شکوفه و زیبا بوده و دارای جلوه‌ی خاصی هستند. در پاییز و زمستان قیمت هتل‌ها پایین‌تر است.

08 اسفند , 1397