به شیوه خودتان باایران رزرو سفر کنید

0 دقیقه زمان خواندن
به شیوه خودتان با ایران رزرو سفر کنید

به شیوه خودتان با ایران رزرو سفر کنید

اگر پیامک‌ها و ایمیل‌های تور ارزان و لحظه آخری را نخوانده پاک می‌کنید اما دلتان برای یک سفر خاطره انگیز تنگ شده است. به ایران رزرو سر بزنید تا آسان، ارزان و حرفه‌ای به هر کجای دنیا که می‌خواهید، سفر کنید.

ارزان سفر کنید با اقساط ده ماهه

اشتباه نکنید! ماجرای فروختن تورهای عجیب و غریب یا صرفاً فروش بلیط چارتر ارزان قیمت نیست. رزرو مسافرخانه‌های درجه هزارم بجای رزرو هتل سه ستاره را هم به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

شما براحتی می‌توانید در ایران رزرو پکیج سفر خود را انتخاب کنید. خرید بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس برای یک مقصد مهیاست، از طرفی رزرو هتل و اقامتگاه مناسب نیز به شما پیشنهاد می شود.

حتی اگر بخواهید آسان تر سفر کنید، تورهای تفریحی و مسافرتی آن شهر نیز قابل انتخاب است. اینجا فقط یک کلیک هوشمندانه از جانب شما آغاز سفر را کلید می‌زند.

البته درایران رزرو داستان جذاب دیگری نیز در جریان است. خرید قسطی بلیط هواپیما را قطعاً کمتر شنیده‌اید. اما این گزینه ای است که ما برای هموطنان عزیزی که کارت حکمت دارند، فراهم کرده‌ایم. تفاوتی نمی‌کند که کجای ایران باشید می توانید آنلاین از ایران رزرو بلیط هواپیما بصورت قسطی بخرید. بله شما با ایران رزرو فقط بلیط نمی‌خرید. اقتصادی سفر می‌کنید!

راحت سفر کنید حتی با اتوبوس

فراموش نکنید، شما ارزشش را دارید که راحت سفر کنید و در هر کجایی که می‌خواهید اوقات فراغت خود را بگذارنید. اما پیش از آن لطفاً هوشمندانه انتخاب کنید. نباید هیچ تبلیغ غیرواقعی شما را به سختی بیاندازد فرقی نمی‌کند تور دور اروپا باشد یا سفر به کیش یا تور ارزان یک روزه نمک آبرود. مهم لذت سفری ساده و شیرین است.

ایران رزرو به شما صرفاً اقامت و رزرو هتل‌های سه ستاره یا خرید بلیط هواپیما کلاس ویژه را پیشنهاد نمی‌کند. آیا تابحال به لحظات خاطره انگیزی که با قطار سفر کرده‌اید، برگشته‌اید؟ گرچه که این روزها سفر با قطار به سختی و سر و صدای گذشته نیست و برخی قطارها خدماتی مشابه خدمات ایرلاین ها به شما می‌دهند.

و البته از خرید اینترنتی بلیط قطار و اتوبوس غافل نشوید. دلتاتیک تمام این خدمات را به آسانی و در کسری از دقیقه برایتان انجام می دهد.

آماده شوید و چمدان‌هایتان را ببندید. سفری ارزان، ساده و حرفه‌ای را با ایران رزرو آغاز کنید.

07 اسفند , 1397