وبلاگ دلتا724

سفر به مناطق خنک ایران

15 اسفند , 1397
0 دقیقه

سفر به مناطق خنک ایران هموطنان ایرانی به ایام گرم تابستان نزدیک شدید. باید از این فرصت که همراه با تعطیلی مدارس می باشد، استفاده کرده و قصد عزیمت به سفر در روزهای گرم تابستان کنید. اما تو این هوای گرم و کلافه‌کننده‌ی تابستا کجاها می‌شه سفرکرد که هوای خنک و دلپذیری داشته باشه و بتونید بیشترین لذت را از سفرخود ببرید؟ پیشنهادهای خنک ایران رزرو برای سفرهای تابستانی شما

ادامه مطلب

اطلاعات و ابعاد مختلف سفر به مقصد استانبول

15 اسفند , 1397
0 دقیقه

شده تا به حال به گردش در استانبول فکر کرده باشید و دلتان بخواهد چند روزی را در این شهر تفریح کنید؟ هیچ‌وقت هزینه‌های سفر و اطلاعات و قوانین مربوط به این شهر را بررسی کرده‌اید؟ و یا در نظر شما سفر خارج از کشور همیشه برای مرفهین و پولدارها بوده و بنابراین به کل قید فکرکردن و برنامه‌ریزی برایش را زده‌اید؟ ایران رزرو در این بخش اطلاعات و ابعاد مختلف سفر به مقصد استانبول را بررسی کرده و در اختیار شما مشتریان محترم قرارمی ‌دهد.

ادامه مطلب

سفر به نیاگارای ایران

15 اسفند , 1397
0 دقیقه

بگویم خصوصیت بارزی که این سفر دارد این است که جزو سفرهای بسیار جذاب‌ برای دوستداران مسافرت و گردشگری محسوب می‌شود؛ به‌عبارتی یک سفر ترکیبی است که مسافران و گردشگران عزیز می‌توانند در آن هم تفریح، هم ورزش، هم زیبایی‌های طبیعت را یکجا باهم تجربه کنند.

ادامه مطلب

دانستنی‌های سفر

08 اسفند , 1397
0 دقیقه

دانستنی‌های سفر بسیاری از افراد در تابستان به سفر می‌روند.اما اگر در این سفرها آماده نباشید، ممکن است به شما خوش نگذرد. در هنگام سفر می‌توانید به یک سری از نکات لازم توجه داشته و اهمیت بدهید تا سفر بهتری داشته باشید.

ادامه مطلب

به شیوه خودتان باایران رزرو سفر کنید

07 اسفند , 1397
0 دقیقه

به شیوه خودتان با دلتاتیک سفر کنید اگر پیامک‌ها و ایمیل‌های تور ارزان و لحظه آخری را نخوانده پاک می‌کنید اما دلتان برای یک سفر خاطره انگیز تنگ شده است. به دلتاتیک سر بزنید تا آسان، ارزان و حرفه‌ای به هر کجای دنیا که می‌خواهید، سفر کنید.

ادامه مطلب